Historia


Pomysł, aby stworzyć firmę narodził się na początku 2009 roku. Pomyśleliśmy, że warto powołać do życia podmiot gospodarczy, który w sposób kompleksowy będzie świadczył usługi w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi. Zależało nam, aby klient w jednym miejscu i w krótkim czasie mógł zrealizować swoje potrzeby w tym zakresie. Dalszym etapem było rozpoznanie rynku, konkurencji, zweryfikowanie możliwości oraz poszukiwanie partnerów.

W ten sposób we wrześniu 2009 roku powstała firma Fornitech, założona przez osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obrotu wyrobami hutniczymi, będącymi podstawą naszej oferty handlowej. Znajdują się w niej także: elektrody grafitowe, materiały dla przemysłu odlewniczego i elementy gwintowane. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy asortyment, aby zapewnić naszym klientom jeszcze większą kompleksowość dostaw.

Naszą dewizą jest fachowa i kompetentna obsługa, terminowość i elastyczność dostaw, konkurencyjne ceny oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług.

Historia
O firmie

O firmie


Firmę Fornitech S.C. tworzą ludzie z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży hutniczej.

Każdy z nas zdobywał wiedzę o produkcji i dystrybucji wyrobów hutniczych w praktyce. Pracowaliśmy w różnych renomowanych firmach, związanych z tą branżą, by w końcu stworzyć Fornitech.

Wyróżnia nas przede wszystkim kreatywność w realizacji różnych, nawet nietypowych zamówień. A każde z nich jest dla nas wyzwaniem. Największą satysfakcję daje nam zadowolenie klienta, gdy znajdziemy rozwiązanie problemu, z którym się do nas zgłosił. Pojęcie „niemożliwe” nie istnieje w naszym zawodowym słowniku.

Dodatkowe zalety

Nasze magazyny znajdują się „pod dachem”. Niezależnie więc od warunków atmosferycznych, oferowane przez nas wyroby utrzymane są w odpowiedniej jakości.

Posiadamy doskonałe kontakty z firmami transportowymi i spedycyjnymi. Możliwość łączenia transportów oraz niższe ceny dla stałych odbiorców powodują, że mamy w tym zakresie przewagę nad konkurencją.

Posiadamy certyfikowany system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2015, spełniający wymagania AQAP 2110:2016. Dzięki temu możemy dostarczać wyroby do odbiorców specjalnych, jak wojsko.

Zobacz jak dojechać

Mapa niedostępna